Opis Swarovski SK0241-K-01B-60 naočare za sunce
Swarovski SK0241-K-01B-60 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, prefinjene i neodoljive, a namenjene su ženama koje cene luksuz i glamur. Naočare za sunce Swarovski SK0241-K-01B-60 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i sofisticiranoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Swarovski SK0241-K-01B-60 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Swarovski SK0241-K-01B-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Swarovski |
| Model: | SK0241-K-01B-60 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 01B |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



