Opis Police SPL777N-08L7-58 naočare za sunce
Police SPL777N-08L7-58 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji odišu stilom. Naočare za sunce Police SPL777N-08L7-58 su napravljene od kvalitetni materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Police SPL777N-08L7-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL777N-08L7-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL777N-08L7-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | shiny grey gold |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


