Opis Karl Lagerfeld KL313S-709-59 naočare za sunce
Karl Lagerfeld KL313S-709-59 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji vole modu. Naočare za sunce Karl Lagerfeld KL313S-709-59 su napravljene od kvalitetnog materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Karl Lagerfeld KL313S-709-59 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Karl Lagerfeld KL313S-709-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Karl Lagerfeld |
| Model: | KL313S-709-59 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | light gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



